0212 541 62 43 - 44

1 Günde Teslimat Hakkında Detaylar

 

mimofis.com’dan satın almış olduğunuz ürünlerin kargo teslim süresi 1 iş günüdür. Gün içerisinde 16:00’dan sonra vermiş olduğunuz siparişler 1 gün sonra işleme alınır.İstanbul içi gönderilerin teslimatları mimofis.com araçları ile gerçekleştirilir. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanacak istisnai durumlar bildirilecektir.İstanbul dışı gönderiler anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile gerçekleştirilir.Teslimat adresinin bulunduğu ilin İstanbul’a uzaklığına göre, gönderilerin teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir.Ödeme seçeneği, havale ya da EFT olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın Mimofis’e ulaşması ve onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.İstanbul içi gönderilerde; Cuma günü verilen siparişler talepte bulunan müşterilerimiz için Cumartesi günü teslim edilir.Resmi tatil ve haftasonu günleri "1 günde teslimat" kapsamı dışındadır.

 

Kargo Teslimat Ücretleri

 

İstanbul İçi

 

İstanbul içi 75 TL ve üzeri siparişleriniz, ücretsiz olarak teslim edilecektir. İstanbul içi 75 TL altındaki siparişlerinizin, gönderim bedeli; desi, ağırlık, vb. bilgilerine göre hesaplanarak faturanıza yansıtılacaktır.

Fotokopi Kağıdı, Klasörler, Mobilya ürünleri ve Sıvı Temizlik Ürünlerinin toplu alımlarında ve benzeri tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir. Oluşabilecek ek kargo bedeli ile ilgili durumlarda müşteri ilişkileri departmanımız sizinle iletişime geçecektir.

 

İstanbul Dışı

 

İstanbul dışı 75 TL ve üzeri siparişleriniz, ücretsiz olarak teslim edilecektir. İstanbul dışı 75 TL altındaki siparişlerinizin, gönderim bedeli; desi, ağırlık, mesafe, vb. bilgilerine göre hesaplanarak faturanıza yansıtılacaktır.

İstanbul'a bağlı olup, merkez dışında kalan bölgeler: Adalar, Çatalca, Kilyos, Riva, Silivri, Şile, Zekeriyaköy ilçeleridir.

Fotokopi Kağıdı, Klasörler, Mobilya ürünleri ve Sıvı Temizlik Ürünlerinin toplu alımlarında ve benzeri tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir. Oluşabilecek ek kargo bedeli ile ilgili durumlarda müşteri ilişkileri departmanımız sizinle iletişime geçecektir.

 

Not: Kargo ücreti konusunda karşılaştığınız beklenmedik durumlarda lütfen info@mimofis.com adresinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

mimofis.com Kargo Gönderimi

mimofis.com’dan satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen göstermektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarıyla çalışıyoruz.

 

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu nedenle sistemimize belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz.

 

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilmektedir. Kargo şubesinden teslimat uygulamamız yoktur. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Köy ve kasabalara teslimat yapılamamaktadır.

 

Siparişimi Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Siparişinizi, eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra teslimat formunu imzalayarak kabul ediniz.

Satın aldığınız ürün/ürünlerde teslimat sırasında herhangi bir hasar tespit ederseniz 0212 541 62 44 ü arayıp müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizin adınıza iade ve değişim işlemlerini başlatacaktır.

İstanbul dışı gönderilerde, anlaşmalı kargo firması ürünleri eksiksiz ve hasarsız olarak teslim etmekle yükümlüdür. Teslim almadan önce dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda ‘Hasar Tespit Tutanağı’ hazırlatmanız gerekir. Kargo görevlilerinin hasar tespit tutanağında belirttikleri açıklamalara dikkat ediniz. Örneğin, "Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır." gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanmasına ve değişim esnasında soruna neden olabilir.

Tam ve doğru ifadelerle tutanak yazılması için görevliyi uyarınız.

Ürününüzü teslim alırken siparişin sizin adınıza olduğundan da emin olunuz.

1. kat ve daha yukarı katlara ürünlerin taşınmasının kargo firmasının sorumluluğuna girmediğini unutmayınız.