0212 541 62 43 - 44

Firmanızın Kurumsal Yapısına Uygun Hizmet ve Çözümler

İşyeri malzemeleri alışverişlerinde küçük , orta ve büyük ölçekli firmaların kurumsal yapılarına uygun hizmet ve çözümler sunarak müşterilerimizin verimliliklerine katkıda bulunuyoruz. Herhangi bir ekstra ücret talep etmeden sizler için özel olarak geliştirdiğimiz yetkilendirme ve onay mekanizmaları yardımıyla firmanızdaki yetkili kişilerin tanımladığı kullanıcılar ürünleri seçip, belirlenen bütçe limitlerinde siparişlerini oluşturarak yöneticilerinin onayına sunuyoruz.

 

İşyeri Malzemeleri İhtiyaç ve Talepleriniz Doğrultusunda Uzman Danışmanlık

 

Firmanıza özel hizmet veren konusunda uzman satış temsilcimiz ile verimliliğinizi artırmak ve bütçenizi kontrol altında tutma amaçlı işyeri
malzemeleri kullanımı konusunda sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti vererek işyeriniz için ihtiyacınız olan en uygun ürünleri sunuyoruz.

 

Tek Bir Adresten Çok Daha Hızlı Sipariş

 

Mimofis.com ile ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri artık tek bir adresten tedarik edecek, fatura ve evrak işleriyle daha az ilgilenip zamanınızı daha verimli ve ekonomik bir şekilde kullanabileceksiniz. Bunlarla birlikte istikrarlı ve şeffaf fiyat politikamız ile kurumsal müşterilerimize aradıkları ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz. Mimofis.com’un firmanız için sunacağı ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak
için 0212 541 62 43-44 no'lu müşteri hizmetleri hatlarımızdan bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

 

Firmanız İçin Özel Fiyat Avantajları ve Çok Daha Fazlası

Firmanız için gizli maliyetler oluşturan konuların önemini çok iyi biliyor ve sizlere bu maliyetleri azaltmada yardımcı oluyoruz. Mimofis.com  ile kurumsal müşterilerimize sunduğumuz iş konseptimiz ile ihtiyacınız olan ürünleri arayıp bulma aşamasında harcadığınız para, zaman, enerji, gibi size ek yük getiren maliyetleri ortadan kaldırarak bütçenizi daha verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

 

Kullanımı Kolay Bir Sipariş Platformu

Mimofis.com  ile kurumsal müşterilerimize aradıkları işyeri malzemelerini şeffaf ve istikrarlı ücretlendirme politikası ile tek bir adresten temin edebilecekleri,kullanımı basit ve zamandan kazandıran bir online sipariş platformu sunuyoruz.Aynı zamanda ertesi iş günü ücretsiz teslimat, stoklu çalışma, her türlü istek ve talepleriyle ilgilenen Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile tutkuyla hizmet veriyoruz.

 

Yetki ve Onay Mekanizması ile Bütçe Yönetimi

Mimofis.com  ile firmanızın satın alma bütçesini kontrol etmenize yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin önceden tanımlanan kullanıcılar, kendileri için belirlenen harcama limitlerinde siparişlerini oluşturarak yetkili kişilerin onayına sunabilir ve yetkili kişinin onayı ile sipariş işlemlerini tamamlayabilirler.

 

Stoklu Çalışma Prensibi

Stoklu çalışma prensibimiz ile satışa sunduğumuz ürünleri her zaman stoklarımızda bulunduruyor ve bu sayede siparişlerinizi en kısa sürede eksiksiz teslim ediyoruz.

 

Ertesi İş Günü Teslimat

İstanbul içi 09.00-17.00 saatleri arasında verdiğiniz siparişlerinizi, bir sonraki iş gününde kendi araçlarımızla kapınıza kadar teslimini gerçekleştiriyoruz.

 

Hesap Yönetim İşlemleriniz

Mimofis.com Kurumsal Müşterisi olmanın şirketinize getireceği birçok avantajdan bir tanesi de hesap yönetim işlemlerinizi çok basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İster kendiniz isterseniz de şirketiniz için hizmet veren satış destek yetkililerimiz aracılığıyla hesabınıza ait bilgileri kolayca değiştirebilir veya güncelleyebilirsiniz.

• Farklı yetkilere sahip birçok kullanıcı oluşturabilirsiniz.
• Oluşturduğunuz kullanıcılar için farklı limitler belirleyebilirsiniz.
• Şirketiniz için belirlediğiniz kullanıcıların oluşturduğu siparişleri yetkili kullanıcı onayı ile birlikte gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
• Sürekli satın aldığınız ürünleri favori ürünleriniz olarak belirleyebilir ve siparişlerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
• Geçmiş dönemlere ait harcamalarınızla ilgili raporları görüntüleyebilirsiniz.

Hesap yönetim işlemlerinin sağladığı kolaylıklar ile tüm siparişlerin yetkili kişilerin kontrolü ile gerçekleşmesini sağlarken, aynı zamanda satın alma bütçenizi de en verimli şekilde kullanabilirsiniz.